Pellon Ponsi suunnistus

Iltarastit

Iltarastit 2014

Lähdöt: KESKIVIIKKOISIN KLO 18 ALKAEN.

Radat: A 6 km; B 4 km; C 2,5 km; lapsille HELPPO D-rata. Ratapituudet ovat suosituksia.

Maksut: 3 € / kerta; alle 16 v. ei maksua; Kausikortti 30 €; Emit-vuokra 2 € / kerta.

Tiedotus: Tornionlaakso-lehti (ilmestyy torstaisin) ja suunnistusjaoston nettisivut (seuraa tämän sivun lisäksi myös keskustelupalstaa).

Tulokset: Tornionlaakso-lehteen ja suunnistusjaoston nettisivuille.

PvmRatamestaritYhteystiedotPaikka/karttaTuloksetVäliajat
21.5.2014 Tarja Alaniva ja Timo Ohinmaa tarja.alaniva@gmail.com KivivaaraTuloksetVäliajat
28.5.2014 Pia Leppäniemi ja Raija Ekonoja pia.leppaniemi@pello.fi KittisvaaraTuloksetVäliajat
4.6.2014Aapomikko Mattiaapomikko@gmail.comKittisvaara/KivivaaraTuloksetVäliajat
11.6.2014Veijo ja Raija Ekonojaveijo.ekonoja@pp.inet.fiValkeakoskenvaaraTuloksetVäliajat
18.6.2014 Aino ja Heikki Vuopio ainovuopio@hotmail.com LupovaaraTuloksetVäliajat
25.6.2014 Ari ja Johanna Korteniemi ari.korteniemi@gmail.comKivivaaraTuloksetVäliajat
2.7.2014 Jani Harju Jani.Harju@lappia.fi OrajärviTuloksetVäliajat
9.7.2014Ei iltarasteja!
16.7.2014 Liisa ja Mauri Huusko mauri.huusko@pp.inet.fi PirttivaaraTuloksetVäliajat
23.7.2014Vesa Joonajoonave@gmail.comMyllylakiTuloksetVäliajat
30.7.2014 Veijo Ekonoja ja Juha Nikka veijo.ekonoja@pp.inet.fiMellajavaaraTuloksetVäliajat
6.8.2014 Antti Ekonoja antti@ekonoja.net RitavalkeaTuloksetVäliajat
13.8.2014 Markku ja Mirja Vuopio mirja.vuopio@metla.fi NivanpääTuloksetVäliajat
20.8.2014 Tarmo ja Tellervo Uusitalo uusitalotarmo@gmail.comValkeakoskenvaaraTuloksetVäliajat
27.8.2014 Rauno ja Maarit Maunula rauno.maunula@pp.inet.fiKylävaaraTuloksetVäliajat
3.9.2014 Liisa ja Mauri Huusko mauri.huusko@pp.inet.fi MellajavaaraTuloksetVäliajat
9.9.2014 Kyösti ja Liisa Mäkikyrö kyostim@gmail.comMellajavaaraTuloksetVäliajat
Ohjeet iltarastien ajanottoon järjestäjille
Vuosi 2013
Vuosi 2012
Vuosi 2011
Vuosi 2010
Vuosi 2009
Vuosi 2008
Vuosi 2007
Vuosi 2006
Vuosi 2005
Vuosi 2004
Vuosi 2003
Vuosi 2002
http://www.pelpo.net/web/iltarastit2014.html
© Antti Ekonoja () <URL: http://www.ekonoja.net>
Päivitetty: 2015-05-01


PelloPlast Metsänhoitoyhdistys Länsi-Raja Pohjois-Suomen Metsämarkkinat LKV Pellon kunta Songan Taimi Salmenpalon Saha Fin Forelia Noname Pekan GPS-seuranta