Pellon Ponsi suunnistus

Organisaatio

Asema Henkilö Yhteystiedot
Puheenjohtaja Jani Harju Heikkurinsaarentie 119
95460 Tornio
040-5862199
Jani.Harju@lappia.fi
Sihteeri Krista Joona Meltauksentie 14
95700 Pello
040-7343878
krista.joona@gmail.com
Kilpasuunnistusvastaava Antti Ekonoja Multarinne 7
41940 Vesanka
040-7656603
antti@ekonoja.net
Kilpailuihin ilmoittaja
(kesäsuunnistus)
Raija Ekonoja 040-5041848
raija.ekonoja@pp.inet.fi
Kilpailuihin ilmoittaja
(hiihtosuunnistus)
Markku Taivainen 040-5778911
markku.taivainen@pp.inet.fi
Nuorisovastaavat Mirja ja Markku Vuopio Mirja.Vuopio@metla.fi
Karttavastaava Olli-Markus Taivainen suojuotti@hotmail.com
Rahastonhoitaja Antti Ekonoja Multarinne 7
41940 Vesanka
040-7656603
antti@ekonoja.net
http://www.pelpo.net/web/toimihenkilot.html
© Antti Ekonoja () <URL: http://www.ekonoja.net>
Päivitetty: 2015-04-13


PelloPlast Metsänhoitoyhdistys Länsi-Raja Pohjois-Suomen Metsämarkkinat LKV Ammattiopisto Lappia Pellon kunta Songan Taimi Salmenpalon Saha Fin Forelia Noname Pekan GPS-seuranta